Co je nového

Jeden velký příběh

9. března 2010 v 18:39 | Filda

O tom, jak se ztratil Jareček

Začalo to nevinně. Byla sobota, 6. února 2010 a zima pomalu začala odstupovat ve prospěch jaru. Tak si říkám: "Co takhle změnit ten vánoční design na stránce Ježci jdou pěšky?" Tak jsem vzal všechny 4 ježky a prasátko Davea a vyběhl jsem i s foťákem před panelák. Ježečky jsem krásně umístil na trávu (jak můžete vidět na designu) a fotil jsem je. udělal jsem plno snímků a plnou radostí jsem pospíchal domů. A tady se stala ta nejhorší věc, věc, která změnila vše, věc, kvůli které bychom možní i přestali natáčet - zapomněl jsem tam ježka Jarečka.
Nic horšího se stát nemohlo, než to, aby se ztratil ježeček, a ještě k tomu hlavní ježeček. problém byl ale v tom, že to, že chybí Jareček jsem zjistil až po dvou týdnech, kdy jsem si všechny ježky z poličky chtěl vyskládat na postel. Několik minut mi trvalo přijít na to, kde je. Ale nepomohlo hledání venku před panelákem, nepomohlo ani hledání doma v naději, že tu někde bude. Pomaloučku jsem si začal uvědomovat, že se Jareček nadobro ztratil. Ale i tak jsem stále doufal a přemýšlel, jak ho znovu získat. V hračkářství už ho neměli a stejně by to nebyl ten Jareček, ten, co s námi natáčel všechny filmy. Potom mě napadl spásná myšlenka: Vyvěsím plakáty, že se ztratil, tak jako když někdo ztratí psa. sice se k tomu lidé z mé blízkosti (rodina apod.) stavěli dosti negativně, já to přece udělal. Ŕíkal jsem si, že když nepomůže tohle, tak už nic. Takže jsem vytiskl tři plakáty a rozvěsil na dveře tří paneláků.
No a dál? Přesně za 4 a půl hodiny mi na mobil přišla zpráva od neznámého čísla: Dobrý večer, našli jsme vašeho ježečka na chodniku a protože byla velká zima, vzali jsme ho k nám domů, aby nezmrzl... Nohy se mi rozklepali nadšeníma okamžitě jsem zavolal na to číslo. Dohodli jsme se, že mi Jarečka předá před panelákem. Bleskorychle jsme se oblékl a vyšel před dům spolu se sestrou a tatínkem. Stála tam paní a v ruce nesla...hádejte koho. No jasně, že Jarečka! V tu chvíli mi ze srdce spadl ten nejtěžší kámen, který mě posledních pár měsíců opravdu hodně tížil. S paní jsme si hezky popovídal a měla jediné přání - vidět film o ježcích. Nic snažšího pro mě není a také mě to velmi potěšilo. Ale to hlavní: MÁM JAREČKA !!! A slibuju, že už ho nikde nikdy nenechám!!!!!!
Jaro budiž pochváleno

12. února 2010 v 19:49 | Filda
A je tu nový design! Už jsem se nemohl dívat na tu zimu"Brr". Toto roční období nám pomaličku končí a jaro přichází. Je to sice až 21. března, ale můžete si všimnout, že už tolik nesněží a někdy vysvitne sluníčko. Jaro je takové pohodové roční období. Možná si to ani neuvědomujeme, ale dává nám tolik naděje. Stromy se zelenají, příroda se probouzí ze zimního spánku, vrací se knám ptáci... Je to nádhera, vše to pozorovat. Dává nám to pocit naděje a toho, že život ještě nekončí, že život byl krásný, ale i je krásný a krásný bude. Přitom zapomenete na všechny starosti a vnímáte jen pocity přírody. No - může být něco krásnějšího? A ještě lepší je radovat se spolu s našimi ježečky. S tímto článkem přikládám charakteristický design a také anketu, zda se vám líbí. Mějte se a nezapomeňte na jaro...

POZN.: DESIGN JE UŽ ZASE NOVÝ, TAKŽE ANKETA TU UŽ NENÍ!!!!!!!!

Ježci jdou pěšky - druhé Vánoce

3. ledna 2010 v 16:08 | Filda
Je natočen pátý film s názvem

Ježci jdou pěšky - Vánoce II

podrobnější informace o tomto filmu budou brzy v nové rubrice seznam filmů

Právě teď slaví tento blog narozeniny

28. prosince 2009 v 19:49 | Filda

Přesně teď slaví tento blog své 1. narozeniny. Minulý rok přesně v 19:49 zde byl přidán první článek. Slavte s námi.

PF 2010

23. prosince 2009 v 20:23 | Filda
Konečně je tu nový design.
Vánoční dess jsem plánoval už dávno. Ale pořád jsem to odkládal... znáte to, ne? Tak jsem si řekl, že vyblejsknu ježky na sněhu, jakože v zimě. Ale ráno se probudím - kde je sníh? Nikde ani špetka. 23. prosince přišla ostrašující obleva. Musel jsem jednat. Dnes jsme měli jít bruslit na Korunní pevnůstku. źe bych je vyfotil na ledě? Ne, to, ne," říkám si. A pak mě to napadlo. Zrovna jsme ustrojili vánoční stromeček a jak již podle designu poznáte, docela se to povedlo. Daneček a Přemeček jsou přímo na stromku, Jareček a Hyneček s ostatními pod ním. Na okrajích stránkách jsou vánoční sobi.

Takže já přeji za mě i za všechny ježečky šťastné a Veselé Vánoce a krásný Nový rok 2010. Mějte se moc a moc hezky, a přijďte se sem zase někdy podívat.

Novinky na blogu: popojeďte stránkou trochu dolů a uvidíte postavičku Hynečka a video z filmu Ježci jdou pěšky Vánoce

Oslava 1. narozenin tohoto blogu

18. prosince 2009 v 18:52 | Filda

1. Narozeniny

Přesně 28.12.2008 v 19:49 zde byl přidán první článek - Úvod. Tento článek, vlastně i celý blog, jak obsahově, tak designově za ten rok hooodně změnil. Já doufám, že k lepšímu. A ještě se měnit bude! Takže 28.12 v 19:49 jsme načasoval, že se sám přidá článek, že právě teď blog slaví 1. narozeniny.

Předělávání

13. září 2009 v 20:31 | Filda

Předělávám blog!

Mohli jste si všimnout nového designu tady na blogu a taky toho, že tu už dlouho není žádný článek - předělávám blog aby to tu bylo lepší, přehlednější atd. Takže tak do měsíce to bude spraveno a opět tu budou nové články.☺

Čtvrtý film natočen!!!!

18. července 2009 v 16:48 | Filda

Ježci jdou pěšky - dovolená v Hřensku

Je natočen čtvrtý film Ježků. Je skvělý!!! Asi zatím ze všech ten nejlepší. POzději tu budou i ukázky z filmu. Je fakt super!! V rubrice postavy přibydou i nové z tohoto filmu

Prázdninové natáčení

9. července 2009 v 18:07 | Filda

Čtvrtý film se bude natáčet příští týden!!!

Ano, v sobotu odjíždíme do Hřenska i s našimi ježečkami a natočíme čtvrtý film Ježci jdou pěšky. Scénář napsal Daniel Dufek. Takže od soboty do soboty se bide natáčet. Film potrvá pravděpodobně hodinu. A teď bomba na konec - bude v něm hrát přes 50 plyšáků :-) dobrý, ne?

New vzhled

17. června 2009 v 18:29 | Filda

Tak je tu nový vzhled menu!!!

Podívejte se doleva a vidíte new vzhled menu. Líbí se vám?? Pište do komentářů.

Hříbeček

17. června 2009 v 17:47 | Filda

Čau!!!

Skvělá zpráva - přibyl nový ježeček - ježeček Hříbeček. Postupně dodám jeho fotku a nějaké ty údaje a zajímavosti o něm.

Nový ježeček

21. března 2009 v 21:18 | Filda

POZOR!!!

Ve čtvrtém nebo pátém filmu přibyde ježeček jménem RADEČEK. Víc infa o něm bude v rubrice postavy.

Videa-konečně

25. února 2009 v 19:10 | Filda
Návštěvnici naší stránky by rádi viděli film Ježci jdou pěšky, jak jsem se dozvěděl. A proto tu přidávám videa, zatím tu je jedno. Jsou to jen úseky z filmů. Ale přesto dobrý, ne??


Videa v rubrice VIDEA z filmu !!!


novinka!

28. prosince 2008 v 19:55 | Filda

Třetí film ježků je natočen!!!!!

Čtete správně. Po Vánocích se natočil 3. film ježků. Trvá 17 minut a je skvělý.
 
 

Reklama